093 | KARIKATURA PROFESORA OLDŘICHA BLAŽÍČKA
NEUBERT Váša (1917)
- starting price: 100 CZK
- Summer Online Sale 2022
Tuš na papíře, rámováno, pod sklem, datace 1940, signováno Váša Neubert 1940, zezadu opatřeno novinovým výstřižkem potvrzujícím publikování díla v Pražském listu 1941.